top of page
DSC08452-1.JPG
PROČ S NÁMI

O nás

NOVÁK & Co. je butikovou advokátní kanceláří se zaměřením na právní služby v oblastech fúzí a akvizic, korporátního práva, práva obchodních vztahů a občanského práva.

 

Našim klientům jsme obchodními partnery a jejich úspěch je pro nás na prvním místě. 

 

Při poskytování právních služeb se snažíme odbourávat veškeré vnitřní neefektivní a nadbytečné procesy. Tak jsme schopni zajistit maximální přidanou hodnotu služby.

 

Umíme klientům naslouchat. Našim cílem je efektivní dosažení cílů klienta.

 

Netvrdíme, že umíme všechno. Jsme zavázáni poskytovat našim klientům ty nejkvalitnější služby, proto neváháme spolupracovat či doporučit advokáta, či jiného specialistu, který v daném oboru takovouto kvalitu zajistí.

 

Jsme mezinárodní. Díky široké síti spolupracujících advokátních kanceláří našim klientům zajišťujeme komfort globálního dosahu z jednoho místa.

 

Těšíme se na spolupráci

 

Tomáš Novák, partner

DSC07780-1 2.JPG
Specializace

Specializace

FÚZE A AKVIZICE

KORPORÁTNÍ PRÁVO 

PRÁVO OBCHODNÍCH VZTAHŮ 

OBČANSKÉ PRÁVO

DSC00330-1.JPG

Partneři

Tomáš NOVÁK

Tomáš před založením NOVÁK & Co. pracoval jako vedoucí právník v Bird & Bird Praha, kam přišel z Clifford Chance Praha, kde pracoval jako advokát se zaměřením na fúze a akvizice. Tomáš pracoval i v londýnské pobočce Bird & Bird.

Tomáš je předním odborníkem v oblasti fúzí a akvizic a za třináct let praxe v této oblasti se podílel na řadě významných transakcí. Tomáš poskytoval poradenství napříč všemi významnými odvětvími průmyslu a obchodu v oblasti: medií, potravinářství, strojírenství, IT, dopravy a logistiky, telekomunikací, energetiky, nemovitostí, a holdingových společností. Tomáš má také bohaté zkušenosti s přeshraničními projekty.

 

Tomáš byl členem pracovní skupiny při Ministerstvu spravedlnosti, která připravovala návrh zákona a o přeměnách, kterým došlo k implementaci předpisů ohledně přeshraničních fúzí. Tomáš publikuje články v odborném tisku na téma fúzí a akvizic. Tomáš vystudoval Právnickou fakultu Západočeské university v Plzni.

Tomáš hovoří česky a anglicky.

_DAN6661.jpg

e: tomas.novak@novak-ak.cz

m: +420 739 334 230

linkedin: Tomáš Novák

Radka KARTNEROVÁ

Radka má zkušenosti zejména z oblasti financování, projektů, pracovního práva, mediálního práva a energetiky. Podílela se přípravě financování řady národních i přeshraničních projektů realizovaných v ČR, včetně investic do českých obchodních společností. V rámci své právní praxe poskytovala služby také v souvislosti s právem nemovitostí, smluvní a korporátní agendou, ochranou osobních údajů a dalšími.

Svou advokátní praxi začala v rámci mezinárodní kanceláře DLA Piper, kde kromě jiného vedla skupinu projektového financování.

 

Radka je absolventem Právnické fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích a studijního programu ¨International and European Law (LLM)¨ Univerzity v Amsterdamu.

Radka hovoří česky, anglicky a slovensky, dále je schopna komunikovat v němčině.

 

_DAN6653.jpg

e: radka.kartnerova@novak-ak.cz

m: +420 605 021 356

Partneři
DSC01743-1 2.JPG
Kontakt
bottom of page