ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ | LAW OFFICE
CZ | EN

Řekli o nás:

"Tomas Novak’s legal expertise includes the full scale of areas necessary to rely on in connection with business matters, and his practical approach to the matters grants to us that we are in good hands when using the assistance of his law firm."

Dr. Zsófia Szerda, managing partner at Szerda Law Firm, Budapest, Hungary"A young team of dedicated and knowledgeable attorneys-at-law, providing a blend of experience, enthusiasm and problem solving attitude."

Silviu Cojocaru, partner at Cojocaru Evi Law Firm, Bucharest, Romania"Moje zkušenost ze spolupráce s panem Novákem je veskrze pozitivní. Při všech jednáních je vždy velmi flexibilní. To se týká jak času, tak jeho velmi hlubokého vhledu do struktury transakcí. Stejně tak cenové aspekty jeho služeb byly nastaveny vždy velmi "férově" a vždy veškeré dohody dodržel. Mohu jednoznačně říci, že obrátit se na něj, byla jednoznačně správná volba."

Private equity investor, Česká republika"Tomáš Novák je vysoce kvalifikovaný právník s vytříbeným smyslem pro obchodní záležitosti a velmi praktickým přístupem. Tomáše jsme poprvé využili při multi-jurisdikční transakci. Během okamžiku jsme byli obslouženi ve všech jurisdikcích lépe, rychleji a levněji, než jsme byli zvyklí u globálních firem"

Private equity investor, Česká republika"Na advokátní kanceláři NOVÁK & Co. oceňuji jejich velmi dobrou orientaci v obchodním a pracovním právu, včasnou informovanost o legislativních změnách a jejich dopadu do podnikové praxe a zejména velmi příjemný a neformální způsob přístupu ke klientovi, který určitě napomáhá nalezení efektivního řešení projednávaných případů."

Ing.Olga Schlossbauerová, finanční ředitelka společnosti Initial Ecotex s.r.o."Tomáš is very approachable and has a keen business sense of how to structure a transaction. Very pleasant to work with."

Private equity investor, Bruxelles, Belgium"Tomas and his team have been a pleasure to work with on a number of cross-border transactions that his firm has co-counseled with us. Clients trust him to give pragmatic and business-savvy advice. We have found him responsive, commercial and genuinely capable of driving a deal forward to the finish line. We highly recommend him."

Joshua R. Buhler, Partner at Buhler Duggal & Henry LLP, New York, U.S.A."We had a very good cooperation the times we worked together."

Areti Charidemou, partner at Areti Charidemou & Associates LLC - Law Firm, Limassol, Cyprus"Tomáš and his firm work for our group companies for more than three years. Tomáš is assisting us with a broad range of legal matters, always with very high professional erudition. Besides his expertise and loyalty we appreciate his prompt and yet valuable responses to our growing need for legal expertise."

Owner of the group companies providing complex software ecosystems"S Tomášem Novákem a jeho kanceláří spolupracujeme k naší naprosté spokojenosti již téměř deset let."

Ing. Pavel Horák, ředitel společnosti PPL CZ s.r.o."Tomáš Novák a jeho právní kancelář poskytuje excelentní odborný právní servis, který zohledňuje specifika klienta a jeho konkrétního projektu. Během naší spolupráce opakovaně přinesl efektivní řešení, které šetřilo náklady, bylo rychlé, srozumitelné a pro všechny strany akceptovatelné. Dokázal spojit právo a obchod, což pro nás bylo zásadní. Ceníme si na něm, že obchod nekomplikuje, ale zefektivňuje. Proto servis jeho právní kanceláře plánujeme používat i v budoucnu."

David Urban BIG SUCCESS, s.r.o."Tomáš je zkušený transakční právník. Umí rychle uchopit podstatu, soustředit se na ní a transakci pro klienta úspěšně dokončit. Je pro nás potěšením, pokud si služby jeho kanceláře naši klienti vyberou a můžeme spolupracovat."

Petr Puš, parter, CORSUM, M&A poradci, Praha, Česká republika